1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Szabó István: A magyarság életrajza. Magyar Történelmi Társulat könyvei VIII. Bp., é.n. (1941), Magyar Történelmi Társulat. Kiadó félvászon kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.