1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Ambrus Zoltán: Budapesti mesék. Elbeszélések. Ambrus Zoltán munkái XI. Bp., 1908, Révai. Kiadói festett, aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a hátsó borÃtó sarka foltos, de egyébként jó állapotban.