2 200 HUF
Kolligátum, Mozgó könyvtár 4 kötete, (egybekötve): Bródy Miksa: A kulisszák mögül. Az élet komédiái. Első kiadás. Dr. Szomaházy István: Hochschule der Ehe. Német nyelven. Lukács Gyula: Tíz perc. Lengyel Géza: Két állomás közt. Bp.,1908-12, Globus-Engel, 64+60+4+64+64 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítókat nem kötötték be, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, foltos.