1 000 HUF
Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelÅ‘dés terén. Francia és magyar Ãrók közreműködésével szerk. Dr. Lukács György. Bp., 1929, Magyar-Francia Kultúrliga. Számos illusztrációval. Kiadói, aranyozott félbÅ‘r kötésben, kissé kopott borÃtóval és gerinccel.