18700. 334. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. Bp., 1942, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérüléssel a gerincen, kissé laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor