2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Mereskovszkij munkái sorozat 7 kötete.(6 mű 7 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.