17378. 334. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Pósa Lajos: Hegedűszóban szép mese. Kiadja: Pósa Lajosné. Bp., 1908, "Pátria", 128 p. Első kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, a címlapon intézményi bélyegzővel.
Photo of the item taken by : ra