2 800 HUF
Vámbéry Rusztem: Az élő múlt. Politikai téveszmék - társadalmi babonák. Bp.,(1931), Pantheon, (Fővárosi Nyomda Rt.-ny.), 435+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső kötéstáblára, és gerincre kasírozták, kopott borítóval.