4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Ch. R. Gibson: A tudomány hősei. Angolból fordította és a két Bolyai életrajzával megtoldotta Halász Gyula. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.