1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Vegyes mesekönyv tétel, 4 db: Miroslav Válek: Az elvarázsolt erdő. Rajzolta: Miroslav Cipár. Fordította: Tordon Ákos, Tótfalusi István, Kovács Viktor. Bp.,1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. Szofia Zarabuka: Szavaz az erdő. Fordította: Papp Árpád. Bp.,1979, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Varga Katalin: Gőgös gúnár Gedeon. K. Lukáts Kató rajzaival. Bp.,1982,Móra. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, a hátsó borító foltos. Tardos Anna-Kálló Éva-Kovács Péter: A baba első lexikonja. I. Zsófi és Peti otthon. Kovács Péter rajzolta. Bp.,1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.