16656. 335. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 200 HUF
0 HUF
Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, . A szerző által dedikált!
Photo of the item taken by : vörös_iván