Books: Architecture, Art Number of items: 179
1879360
16650
335
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Barcsay Jenő: Művészeti anatómia. Bp.,1985 Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
3 600 HUF
1880096
16651
335
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pécsi József: Fotó és reklám. Bp., 1997, Intera Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, pauszpapír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
1877224
16652
335
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szabó Júlia: A magyar aktivizmus művészete. 1915-1927. Bp.,1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
1877931
16653
335
Books: Architecture, Art
Other collectibles
18 művész 48 rajz. Budapest, 1942, Unitas. Kiadói papírmappa (sérült). A fedelet Sugár István tervezte. Bán Béla, Berda Ernő, B. Juhász Pál, Buti István, Farkas Aladár, Fehér György, Háy Károly László, Kasitzky Ilona, Kondor György, Nagy Béla, Nolipa István Pál, Oelmacher Anna, Roxi József, Schnitzler János, Sugár Andor, Szabó István, Szántó Piroska, Tauber Blanka rajzai. nyomatok.
2 000 HUF
1877425
16654
335
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A szegény Villon tíz balladája és a szép fegyverkovácsné panasza. Fordította: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula (1904-1986) lapszámozáson belüli 18 egészoldalas rajzával. Bp.,1940, Singer és Wolfner, (Hungária-ny.), 71 p. Kiadói illusztrált papírkötés, az elülső borító belsején Mai Henrik és Fia könyvkereskedésének címkéjével, a gerincen kis hiánnyal.
1 600 HUF
1882404
16655
335
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Németh Lajos: Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt Németh Lajos írta. Bp.,1980, Kondor Béla, 10 p.+17 t.. Kiadói papírkötés, öt lap kijár.
2 000 HUF
1882016
16656
335
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, . A szerző által dedikált!
1 200 HUF
1879533
16657
335
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Erdélyi Helikon. Zsögödi Nagy Imre grafikái. Bp.,én., Múzsák, 8 p.+20 t. Kiadói papírmappában, Komplett .
2 000 HUF
1879440
16658
335
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Farkas Zsuzsa: Festő-fényképészek 1840-1880. Bp., 2005. Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben.
3 000 HUF
1879444
16659
335
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Farkas Zsuzsa: Embermásoló. Borsos József festőművész fényképeinek története. Kecskemét, 2009. Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
3 000 HUF
1879434
16660
335
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Az elsüllyedt jelek I. A 20. századi magyar könyvillusztráció Magyarország határain kívül. Bp., 2003, Magyar Képzőművészek és Iparművészek Társasága. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
1879437
16661
335
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szabadiskola Nyergesen. A Kernstock Károly vezette 1919-es nyergesújfalui képzőművészeti szabadiskola. Szerk.: Wehner Tibor. Nyergesújfalu, 2009, Nyergesújfalu Város Önkormányzata, 95p. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035