Zichy Mihály által illusztrált könyv: Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.
Mattioni Eszter kiállítása. Magyar Nemzeti Galéria - Szolnoki Galéria. Szolnok, 1978. július 30. - augusztus 28. Szolnok,1978, Szolnoki Nyomda. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Hekler Antal két művészeti könyve: Antik Művészet, , A középkor s a renaissance művészete, Az újkor művészete.Bp., cca 1930., Könyvbarátok Szövetsége-Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
[Salomon] Reinach: A művészet kis tükre. Fordította és részben átdolgozta Zádor Anna. Bp., 1943, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, a borítóra egy képet ragasztottak.
Katona Zsuzsa; Mérei Anna (szerk.): Üzenet az ezredvégről - A message from the end of the Millenium. Bp., 2000.Telekép. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval