16914.
335. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. V. kötet I. rész. Európa. Az Alpok és a Kárpátok hegyvidéke. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1899, Pleitz Fer. Pál. Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben.