16894.
335. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Dr. Müller Vilmos (szerk.): Klinikai Recipekönyv. 1-2. kötet. Bp.,1936, Franklin.Hatodik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.