16882.
335. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
Gyakorlati gazdalexikon I-II. kötet. Szerk.: Mille Géza. Bp.,[1927],Sylvester-Nyomda, VII+1-587+5+XV+593-1452 p. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.