16892.
335. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Platen M(oritz): Az új gyógymód. I-II. kötet. Fordította: dr. László Frigyes. Bp.,(1900), Schroeter H. L., (Lipcse, Metzger és Wittig,) 1 t.+VIII+791 p.+7 t.+796-1510 p.+ 10 t. Kiadói egységes, illusztrált, díszes, festett, aranyozott, szecessziós egészvászon kötésben. Gerinc kopott, egy melléklet ragasztott, egy kötet kötése megerősített.