1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
3 db mű Krúdy Gyuláról, Krúdy Gyulától: Budapesti Negyed. IX. évf. 4. sz. 2001. tél: Krúdy és Pest. Szerk.: Sánta Gábor. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. + Szabó Ede: Krúdy Gyula alkotásai és vallomásai tükrében. Arcok és vallomások. Bp.,1970,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. + Krúdy Gyula: Magyar Tükör. (1921.) Bp., 1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés.