3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
A világ 1200 legjobb anekdotája. Sajtó alá rendezte: Tali Ferenc Lajos. Bp.,é.n., k.n., 312 p. Átkötött egészvászon-kötés, 163/164. oldal restaurált, részben hiányos.