1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Denise grófnő: A női szépség ápolása. Szabóné Nogáll Janka kísérőlevelével. Bp.,1895, Divat Szalon, 8+173+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, foltos lapszélekkel.