17312. 335. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Giovanni Boccaccio Dekameronja. Teljes fordítás életrajzzal, jegyzetekkel. Készítette Dr. Bokor János. Brassó, 1909, Brassói Lapok-ny. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor