2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Második népies kiadás. Bp.,1887, Athenaeum. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, a címlap, az elülső előzéklap és a címkép kijár.