4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága 3 kötete. Fordította Mártonffy Frigyes. 3. kötet: A szép Nancy csinyjei I-II. kötet. 5. kötet: A szerelem hatalma. I-II. kötet. 6. kötet. Szent Bertalan éje. I-II. kötet. Bp.,1868, Ráth Mór, 163+151+200+208+224+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a harmadik könyv gerince sérült, részben elvált a könyvtesttől, a második könyvből pár lap kijár.