1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte: Koroda Pál. Bp., 1911, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval.