18514. 335. Closed Online auction Books: Other rarities
2 200 HUF
0 HUF
[Szegfi Mórné, Kánya] Emilia: Magyar Hölgyek könyvtára. A Családi kör melléklete. I-II. kötet egybe kötve. Pest, 1867, Khór és Wein könyvnyomdája. 176+178p. Korabeli, kopott félvászon kötésben. Ritka!
Photo of the item taken by : vörös_iván