800 HUF
Varga László: Szociális reform és hivatásrendiség. Nemzeti Könyvtár. Bp.,1941, Stádium, 124+4. Sérült papírkötésben, hozzá kötve: Szeretett megsemmisülni! Szentvincés lelkiség 1. sz. Helikon, é.n. Helikon-ny., 16 p.