8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Vegyes könyvtétel, 29 db: Világjárók sorozat 27 kötete. Bp.,1960-1969, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kissé kopottas borítóval.+Jacques Picard: 11000 méter mélységben. Bp., 1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+Mark Twain: Utazás az egyenlítő körül. Világjárók. Klasszikus útleírások IV. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.