17068.
335. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
G. Sz. Rilejev-P. K. Krüger-V. N. Kazakov- B. I. Vilkevics: A diesel-villamosmozdonyok üzeme és a diesel-vontatás. Bp.,1954, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 760 példányban.