https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 56
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1878376
15700
335
0
2400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1912 Uj Élet. 1912 III. kötet. (október-december.) Szerk.: Bárczy István, és Wildner Ödön.
A stockholmi olympiai játékokról szóló szám. Fekete-fehér korabeli fotókkal. Bp.,.1912, Rózsavölgyi és Társa, IV+289-419 p.+16 t.(Fekete-fehér fotók)+8 p. A borítója hiányzik. Széteső állapotban.
Starting price:
2 400 HUF
1877942
15701
335
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe. Orsz. Sporthivatal Propagandaosztály 1948. Képes album. Gerincén hibákkal
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1851962
15702
335
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Sport és játék. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)+4+408 p.+20 t. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, első kötet gerince sérült.
Starting price:
3 000 HUF
1881062
15703
335
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Sisa Tibor 2 könyve:
Válasz. A labdarúgás belülről. Bp.,2015, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. +
Döntésképesség és kreativitás fejlesztése a labdarúgásban. I. kötet. Bp.,2015, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1882400
15704
335
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Lukács László-Szepesi György-Hegyi Iván: A magyar olimpiai bajnokok. 1896-1996. Bp.,2000, Paginarum. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1878432
15705
335
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Alföldy László: Hogyan sakkozzunk? (Népszerű sakkiskola.) Bp.,1966, Sport. Negyedik, javított kiadás. Kiadói papírkötés, a 16-17 oldal között a fűzése meglazult.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1826948
15706
335
0
1800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Adorján András: Kaszarov fehéren-feketén. Bp.,1989, Sport. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1826715
15707
335
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Bán Jenő: Végjáték iskola. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1965, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, néhány lapszél kissé foltos.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1672839
15708
335
0
6000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
A sport enciklopédiája. Szerk.: Pálfy György. 1. köt. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. KIadói vászonkötésben, jó állapotban
Starting price:
6 000 HUF
1672528
15709
335
0
1400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Sweden a land of Sport. Edited by the Swedish Sports Federation. Stockholm 1949. With complimentary card of Björn Kjellström.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1713425
15710
335
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Flavio Serafini: Klasszikus vitorlás jachtok - A világ legszebb vitorlásainak technikai és történeti adatai- Bp., 2004. Alexandra. Újszerű állapotban
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1849844
15711
335
0
1800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Mező Ferenc: Olympiai kalauz. Dr. Kelemen Kornél előszavával. Bp.,1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 318 p.+1 sztl. lev+16 t. (kétoldalas fotók)+16 sztl. lev.(XI. berlini olympia műsora)+2 melléklet (az egyik melléklet kihajtható.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó szennylappal, az elülső szennylap hiányzik.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment