15702.
335. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
3 000 HUF
Sport és játék. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)+4+408 p.+20 t. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, első kötet gerince sérült.