15007.
335. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Baktay Ervin: Indiai éveim I-II. kötet. SzeFHE magyar regényei. Kiadja: Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Bp., é.n. (1938 után), Révai-nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban.