15094.
335. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Cholnoky Jenő: Az egyenlítőtől a sarkvidékig. A föld titkai IV. kötet. Bp.,1930,Singer és Wolfner. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.