15009.
335. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
DDSG: A Duna Passautól a Fekete Tengerig. Bp., 1914. Első Duna-Gőzhajózási Társaság. 160p hozzávlaó térkép nélkül. Gazdag képanyaggal és reklámmal. Aranyozott egészvászon kötésben.