15006.
335. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Dr. Szeghy Ernő: Japán. Történelmi, föld- és néprajzi vázlatok. Bp., 1905, Szent István-Társulat, (Stephanaeum-ny.), 182+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.