15000.
335. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Gömör és Kishont törvényesen egyesült vármegyének bányászati monográfiája. Gömör és Borsod vármegyék bányászati és kohászati monográfiája. I. kötet. [Unicus!] Szerk.: Eisele Gusztáv. Kiadja: Országos Bányászati és Kohászati Egyesület Borsod-Gömöri osztálya. Selmecbánya, 1907, Joerges Ágost özvegye és fia, XVIII+546 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban./ Mining monograph of Gömör and Kishont counties. Mining and metallurgical monograph of Gömör and Borsod counties. I. volume. [Unicus!] Edited by: Gustav Eisele. Borsod-Gömör Department of the [Hungarian] National Mining and Metallurgy Association. Banská Štiavnica(Schemnitz), 1907, August Joerges widow and son, XVIII+546 p. With a lot interesting black-and-white photos. Linen-binding, with gilt cover, a little bit worn cover, in Hungarian language, in good condition.