15004.
335. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 (címkép) t.+4+237+3 p.+16 (fekete-fehér fotók)+1 (színes, kihajtható térkép) t.+298+2 p.+16 (fekete-fehér fotók.) Fekete-fehér fotókkal, és egy nagyméretű, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a sarkaknál apró kopásnyomokkal, a térképen szakadás, de ezektől eltekintve jó állapotban.