15008.
335. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az előszót írta: József főherceg király fensége, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke. Bp., 1937, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, (Sárik Gyula és Géza-ny.,Cegléd, 890 p. 56 (feket-fehér)+5 t. (színes). Szövegközti rajzokkal és térképvázlatokkal. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.