15003.
335. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
22 000 HUF
56,99 EUR, 62,86 USD
Vasvármegye. Szerk.: Dr. Sziklay János.-Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,1908, Apollo Irodalmi Társaság, XI+622 p. 31 t. (1 kihajtható, 4 színes, 1 kétlapos, 3 kihajtható térkép). Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kisebb sérüléssel.