Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 76
1877207
30616
335
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1978. "Medfilex Pécs" eozin mázas Zsolnay porcelán plakett (108mm) + 1984. "Magyarország-Ausztria Bélyegkiállítás / Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán plakett (103mm) T:1-,2
2 000 HUF
1882495
30617
335
Numismatics
1984. "OKISZ 1984 BNV / A bemutatott kiváló termékért - Elnökség" kétoldalas Br plakett (105mm) T:2
2 000 HUF
1777665
30618
335
14000
Numismatics
~1990. "Gr. Széchenyi István (1791-1860) A Legnagyobb Magyar / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Miniszertől" Ag és aranyozott Ag emlékérem pár (2x) peremen jelzett, sorszámozott. Kiadatlan típus, az éremképet később megváltoztatták. Szign.: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) T:1- / Hungary ~1990. "Count István Széchenyi (1791-1860) The Greatest Hungarian" Ag and gilt Ag commemorative me...
14 000 HUF
1728462
30619
335
Numismatics
5 000 HUF
1877011
30620
335
Numismatics
1998.é "A Haza minden előtt 1899-1948 / 1998. október 7." ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1- 1877014
30621
335
Numismatics
2002- . "Kovács István díj" Cu emlékérem (60mm) T:1 (eredetileg PP)
2 000 HUF
1751584
30622
335
Numismatics
2005. "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" ezüstözött Br díjérme (60mm) + 2006. "Magyar Sporttudományért Aranyplakett - Magyar Sporttudományi Társaság 1996" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem, tokban (70,5mm) T:1- 1863733
30623
335
14000
Numismatics
A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa: 2008. "Kálmán Imre / Csárdáskirálynő" Ag emlékérem (20g/0.999/40mm) + "Johann Strauss / A Denevér" Ag emlékérem (20g/0.925/40mm) eredeti operett CD-vel, tanúsítvánnyal és tájékoztatóval T:PP Austria-Hungary coin pair: 2008. "Imre Kálmán / Csárdásfürstin" Ag medallion (20g/0.999/40mm) + "Johann Strauss / Die Fledermaus" Ag medallion (20g/0.9...
14 000 HUF
1882497
30624
335
Numismatics
DN "Szentes város díszpolgára" Br emlékplakett (102mm) T:2
2 000 HUF
1868700
30625
335
Numismatics
DN "Dr. Cseh Zoltán emlékverseny / Fehérgyarmat" fém emlékérem (45mm) T:2
1 000 HUF
1834098
30626
335
Numismatics
DN "GEAC (Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club)" zománcozott Br emlékérem, füllel (22x46mm) T:1-
1 000 HUF
1863314
30627
335
Numismatics
DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas, aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett, dísztokban (72,014g/0.925/50mm) T:1-,2 (eredetileg PP)
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035