40 000 HUF
1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya" zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés, a tűn "BACHRUCH" gyártói jelzés, eredeti dísztokban T:2 aranyozás kopott, a tok sérült Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IInd Class" enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with "BACHBRUCH" makers mark on pin, in original case C:XF gold plating worn, the case is damaged NMK 289.