Ausztria 1928. "10. Német Énekes Fesztivál" Br emlékérem nyakszalagon. Szign.: Karl Perl (225g/90mm) T:2 ü. / Austria 1928. "10th German Singing Festival" Br commemorative plaque with neck ribbon. Sign.: (225g/90mm) C:XF ding
Ausztria DN "Bécsi Cipészek Szövetkezete / A cipőkereskedelemben tanúsított kiemelkedő tevékenységért" Br emlékérem, eredeti "A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10" gyártói tokban (72,45g/60mm) T:2 / Austria ND "Genossenschaft der Schumacher in Wien / Für besondere verdienste um das Schumacher Gewerbe" Br commemorative medallion in original "A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10" makers ca...
Ausztria DN "Franz Schubert" jelzett Ag emlékérem (20,24g/0.925/40mm) T:PP Austria ND "Franz Schubert" hallmarked Ag commemorative medal (20,24g/0.925/40mm) C:PP
Csehszlovákia 1975. "Bélyegkiállítás (?) - Egészségügy és ifjúság / Dr. Mihály Kispál" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:2 Czechoslovakia 1975. "Stamp exhibition (?) - Health and youth / Dr. Mihály Kispál" silvered metal commemorative medal (50mm) C:XF
Franciaország DN "Henri de France / Fides Spes" Br emlékérem (23mm) T:2,2- ph. France ND "Henri de France / Fides Spes" Br commemorative medal (23mm) C:XF,VF edge error
Izrael ~1981. Aranyozott háborús? fém emlékérem, eredeti csomagolásban (24mm) T:1 Israel ~1981. Gold plated metal war? commemorative medallion in original packing (24mm) C:UNC
Német Birodalom / Szászország 1889. "A Wettin-ház 800. éves évfordulója 1089-1889" fém emlékérem (28,5mm) T:2 patina, fülnyom, ph. German Empire / Saxony 1889. "800th anniversary of the House of Wettin 1089-1889" metal commemorative medal (28,5mm) C:XF patina, earmark, edge error
Németország 1996. "Az utolsó német ECU" Cu-Ni emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (27,7g/40mm) T:1,1- Germany 1996. "Der letzte Deutschland-ECU" Cu-Ni commemorative medal with German language certificate (27,7g/40mm) C:UNC,AU