1853 Juan Donoso Cortés, marqués de Valdegamas (1809-1853) spanyol államférfi, teoretikus nagyméretű kőnyomatos portréja./ Juan Donoso Cortés, marqués de Valdegamas (1809.1853) Spanish politican, theoretic's large lithographic image. image size: 27x34 cm
1854 Albert szász-coburg-gothai herceg (1819-1861) nagyméretű kőnyomatos portréja Ernestus jelzéssel / 1854 Large lithographic image of duke Albert von Sachsen (Saxony) 32x44 cm.
1854 Raffaele Cardinal Fornari (1787-1854) olasz bíboros nagyméretű kőnyomatos portréja. Lafosse kőrajz. / 1854 Cardinal Raffaele Fornari Italian cardinal. Large lithographic image. Made by Lafosse Page size: 33x44 cm
cca 1840 988 VLadimir orosz fejedelem megkeresztelése acélmetszet / 988 Christening of Vladimir ruler of the Russians. Steel engraving in paspartu 16x12 cm
cca 1870-1900 Kossuth Lajos búcsúja a hazától. 1849. augusztus. 17-ig. A fővárosi 1848-49. ereklyemúzeum és Kreith Béla gróf tervei nyomán festve, színes litográfia, üvegezett fa keretben, a kép a szöveg résznél, alul, foltos, 42x62 cm
cca 1704 id. Gabriel Bodenehr (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, a komáromi erőd látképe, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, Bodenehr "Europens Pracht und Macht in 200 Kupfer-Stücken" című munkájából (Augsburg, 1710 k.), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15×23 cm / cca 1704 Gabriel Bodenehr the Elder (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, copper etching on paper, from ...
cca 1550-1600 A budai királyi palota nyugat (Tabán) felöl, in: Münster, Sebastian: Cosmographia Universalis, fametszet, az egyik szélén kis hiánnyal, 9x17,5 cm
cca 1845 William Henry Bartlett (1809-1854)-Robert Wallis (1794-1878): City of Buda, or Ofen from the Observatory, In: Beattie, William: The Danube, acélmetszet, kis foltokkal, lapszéli szakadással 12x18 cm