10226. 335. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
9
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Nő rókafejes fejdísszel. Szitanyomat, papír, jelzett, apró folttal, üvegezett keretben, 42×59 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván