11200. 335. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
22 000 HUF
0 HUF
Herendi virágmintás reggeliző készlet: kiöntő, kancsó, 2 db csésze+alj, kistálka, tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal
Photo of the item taken by : tánczos_gábor