11209. 335. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
6 000 HUF
0 HUF
Zsolnay virág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, kopott, d: 16,5 cm, d:24 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor