180 000 HUF
466,32 EUR, 514,29 USD
cca 1890 Zsolnay kacsa figurás bonbonier, áttört kézzel festett porcelán fajansz, jelzett, kopott aranyozással, formaszám: 4235, m:16 cm, h:17 cm