1940 Dr. Seifert Géza zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele a dolhai munkatáborból Dr. Weinburger Andor ügyvéd úrnak. 206/2 m. sz. / WWII Letter of a Jewish labor serviceman in the labor camp of Dovhe to his lawyer. Judaica + 10 f Ga. (EK)
1943 Berkovits Andor zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele feleségének Berkovits Andornénak. Z/804. / WWII Letter of a Jewish labor serviceman to his wife. Judaica (fa)
1943 Vértesi Lola levele férjének Vértesi László zsidó 101/81. m. század KMSZ-nek (közérdekű munkaszolgálatos) a szentkirályszabadjai munkatáborba / WWII Letter for a Jewish labor serviceman from his family to the labor camp of Szentkirályszabadja. Judaica (EK)