10 000 HUF
9
1849 Komáromi lapok. 1849. szept. 7., 48. sz. Szerk.: Friebeisz István. Komárom, Szigler testvérek,189-192 p. Az ostromlott Komárom lapja. Benne a kor híreivel, Görgei fegyverletételének históriai leírásával, a napi parancs kivonatával. Restaurált.