6 000 HUF
Pécsi József: A fényképező művészete. A kötéstábla litografált címlapját Dagobert Peche (1887-1923) a Wiener Werkstatte művésze, a belső címlapot Kónya Sándor (1891-1976) a könyv belső díszeit Stix Pál (?-?) készítette. Bp., [1917], A Fény,(Wodianer F. és Fiai-ny.), 121+3 p.+12 t. Első kiadás. Szövegközti rajzokkal, és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Későbbi az eredeti illusztrált borító felhasználásával-készült félvászon-kötésben, kopott borítóval.