1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Zichy Mihály által illusztrált könyv: Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval.